July 20, 2020

  Kosova në fillimin e finales së gjatë

  July 16, 2020

  Derkoski: Vonesat, për shkak të orarit të zgjatur të votimit

  July 16, 2020

  94 raste të reja me Kovid-19, 42 të shëruar dhe 8 viktima

  July 11, 2020

  Si ndjehet Bilall Kasami pasi partneri i tij Zaev ofendoi shqiptarët?!

  July 7, 2020

  Sela është për kryeministër maqedonas

  July 7, 2020

  Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e ka në dorë votën për Kryeministrin shqiptar!

  July 7, 2020

  Kasami “Besën” e shqiptarit i’a fali shkaut vetëm për të shpëtuar karierën e vet politike

  July 7, 2020

  Afrim Gashi: Unë nuk mund të garantoj se programi ynë do zbatohet, mund tu garantoj se do angazhohemi

  July 6, 2020

  Komuna e Vrapçishtit: Tenderat i fiton ish e dashura/ Drejtori i kabinetit në Komunë justifikohet se po i përdorin emrin

  July 6, 2020

  Ahmeti për Zaevin: Ai bën deklarata pasi i pi 2-3 raki e pastaj kërkon falje

  July 6, 2020

  Gashi: “Ku e kisha idenë se harrova” (VIDEO QESHARAKE)

  July 3, 2020

  Mexhiti pyet si nuk u gjet një shqiptar në 100 vite për t’u bërë kryeministër i Maqedonisë? (VIDEO)

   July 20, 2020

   Kosova në fillimin e finales së gjatë

   Kohëve të fundit jemi dëshmitarë se po tentohet që të krijohet opinioni i përgjithshëm nga individ e media të caktuara,…
   July 16, 2020

   Derkoski: Vonesat, për shkak të orarit të zgjatur të votimit

   Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve tashmë ka shpallur rezultatet e para nga zgjedhjet parlamentare. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkoski tha se…
   July 16, 2020

   94 raste të reja me Kovid-19, 42 të shëruar dhe 8 viktima

   Ministra e Shëndetësisë e republikës së Maqedonisë së Veriut njofton se në 24 orët e fundit nga 830 testet e…
   July 11, 2020

   Si ndjehet Bilall Kasami pasi partneri i tij Zaev ofendoi shqiptarët?!

   Ranë ofendimet dhe u pamë.Kjo shpërfaqi anën tjetër të fshehtë të Zaevit ” multietnik” që lufton për “kauzën ” e…
   July 7, 2020

   Sela është për kryeministër maqedonas

   Më në fund , në zemrën e një mediumi maqedonas lideri i ASH-së Zijadin Sela ka kërkuar që kryeministri të…
   July 7, 2020

   Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e ka në dorë votën për Kryeministrin shqiptar!

   Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e ka në dorë votën për Kryeministrin shqiptar Opinion nga Ramiz Lladrovci Dita e zgjedhjeve…
   July 7, 2020

   Kasami “Besën” e shqiptarit i’a fali shkaut vetëm për të shpëtuar karierën e vet politike

   Kundërshtimi i Alternativës me çdo kusht që të mos jetë në një koalicion parazgjedhor me Lëvizjen BESA dhe animi i…
   July 7, 2020

   Afrim Gashi: Unë nuk mund të garantoj se programi ynë do zbatohet, mund tu garantoj se do angazhohemi

   Pas shumë gafave , Afrim Gashi vjen edhe me një tjetër që mund të quhet kulmi. Tl gjithë e dijnë…
   July 6, 2020

   Komuna e Vrapçishtit: Tenderat i fiton ish e dashura/ Drejtori i kabinetit në Komunë justifikohet se po i përdorin emrin

   Në Vrapçisht të Maqedonisë së Veriut tenderat i fiton ish e dashura e drejtorit të Kabinetit të Komunës. Gazetarët e…
   July 6, 2020

   Ahmeti për Zaevin: Ai bën deklarata pasi i pi 2-3 raki e pastaj kërkon falje

   Në një intervistë për televizionin shqiptar Syri Tv, Ali Ahmeti komentoi situatën politike në Maqedoni. Duke komentuar deklaratën e Zaevit…
    July 16, 2020

    94 raste të reja me Kovid-19, 42 të shëruar dhe 8 viktima

    Ministra e Shëndetësisë e republikës së Maqedonisë së Veriut njofton se në 24 orët e fundit nga 830 testet e…
    July 11, 2020

    Si ndjehet Bilall Kasami pasi partneri i tij Zaev ofendoi shqiptarët?!

    Ranë ofendimet dhe u pamë.Kjo shpërfaqi anën tjetër të fshehtë të Zaevit ” multietnik” që lufton për “kauzën ” e…
    July 7, 2020

    Sela është për kryeministër maqedonas

    Më në fund , në zemrën e një mediumi maqedonas lideri i ASH-së Zijadin Sela ka kërkuar që kryeministri të…
    July 7, 2020

    Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e ka në dorë votën për Kryeministrin shqiptar!

    Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e ka në dorë votën për Kryeministrin shqiptar Opinion nga Ramiz Lladrovci Dita e zgjedhjeve…
    July 7, 2020

    Kasami “Besën” e shqiptarit i’a fali shkaut vetëm për të shpëtuar karierën e vet politike

    Kundërshtimi i Alternativës me çdo kusht që të mos jetë në një koalicion parazgjedhor me Lëvizjen BESA dhe animi i…
    July 7, 2020

    Afrim Gashi: Unë nuk mund të garantoj se programi ynë do zbatohet, mund tu garantoj se do angazhohemi

    Pas shumë gafave , Afrim Gashi vjen edhe me një tjetër që mund të quhet kulmi. Tl gjithë e dijnë…
    July 6, 2020

    Komuna e Vrapçishtit: Tenderat i fiton ish e dashura/ Drejtori i kabinetit në Komunë justifikohet se po i përdorin emrin

    Në Vrapçisht të Maqedonisë së Veriut tenderat i fiton ish e dashura e drejtorit të Kabinetit të Komunës. Gazetarët e…
    July 6, 2020

    Ahmeti për Zaevin: Ai bën deklarata pasi i pi 2-3 raki e pastaj kërkon falje

    Në një intervistë për televizionin shqiptar Syri Tv, Ali Ahmeti komentoi situatën politike në Maqedoni. Duke komentuar deklaratën e Zaevit…
    July 6, 2020

    Gashi: “Ku e kisha idenë se harrova” (VIDEO QESHARAKE)

    Gashi: “Ku e kisha idenë se harrova” (VIDEO QESHARAKE) Publikuar 23:57 6 Korrik, 2020 I ftuar në Televizonin 21 lideri i…
    July 3, 2020

    Mexhiti pyet si nuk u gjet një shqiptar në 100 vite për t’u bërë kryeministër i Maqedonisë? (VIDEO)

    Duke iu kundërpërgjigjur Petar Bogojeskit nga Koncepti Maqedonas, i cili tha se shtetit nuk i duhet kryeministër sipas përkatësisë etnike…

    SHQIPERI

    RAJONI

    SHENDETI

    SPORT

    Back to top button