September 27, 2020

  Gjukanoviç paralajmëron hyrjen e Kosovës në OKB, zbulon planin e serbëve

  September 27, 2020

  Barcelona ‘poker’ Villarealit, shënon Messi

  September 27, 2020

  Debati i parë presidencial, Trump kërkon që Biden të bëjë testin për drogë

  September 27, 2020

  ​Klopp sheh gjashtë skuadra rivale për titull në Premier Ligë

  September 27, 2020

  Luftimet mes Armenisë dhe Azerbejxhanit, 16 të vrarë

  September 27, 2020

  Rinasi publikon fluturimet për nesër: “Mund të udhëtojnë vetëm…”

  September 27, 2020

  Shqiptarët do të jenë në ‘Jugosllavinë e katërt’, Albin Kurti bën deklaratën e fortë

  September 27, 2020

  Roma dhe Juve ndahen në paqe, Marash Kumbulla e nis titullar

  September 27, 2020

  Mali i Zi që nga mesnata në shtetrrethim

  September 27, 2020

  Shfaqet krijesa e rrallë në brigjet e Himarës, autoritetet marrin vendimin e menjëhershëm

  September 27, 2020

  Përplasja ushtarake mes Armenisë dhe Azerbajxhanit, reagon edhe Rama

  September 27, 2020

  Braimllari: Rama do t’i humb thellë zgjedhjet dhe ai e di këtë gjë

   September 27, 2020

   Gjukanoviç paralajmëron hyrjen e Kosovës në OKB, zbulon planin e serbëve

   Në një intervistë për Jutarnji, Presidenti malazes Milo Gjukanoviç lëshoi disa paralajmërime të rëndësishme rreth planeve të politikave të Serbisë…
   September 27, 2020

   Barcelona ‘poker’ Villarealit, shënon Messi

   Barcelona ka fituar me rezultatin 4-0 ndeshjen e parë për këtë sezon në La Liga kundër Villareal. Talenti 17-vjeçar, Ansu…
   September 27, 2020

   Debati i parë presidencial, Trump kërkon që Biden të bëjë testin për drogë

   Presidenti amerikan Donald Trump tha të dielën se do të kërkojë që sfiduesi i tij demokrat për zgjedhjet e 3…
   September 27, 2020

   ​Klopp sheh gjashtë skuadra rivale për titull në Premier Ligë

   Trajneri i Liverpoolit e sheh një garë të hapur dhe tejet të vështirë në luftën për titullin e kampionit në…
   September 27, 2020

   Luftimet mes Armenisë dhe Azerbejxhanit, 16 të vrarë

   Luftimet midis Armenisë dhe Azerbajxhanit kanë shpërthyer rreth rajonit separatist të Nagorno-Karabakut dhe Ministria e Mbrojtjes së Armenisë thotë se…
   September 27, 2020

   Rinasi publikon fluturimet për nesër: “Mund të udhëtojnë vetëm…”

   Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka publikuar në faqen zyrtare në Facebook listën e 23 fluturimeve të konfirmuara për nesër, 28…
   September 27, 2020

   Shqiptarët do të jenë në ‘Jugosllavinë e katërt’, Albin Kurti bën deklaratën e fortë

   Kurti ka bërë një deklaratë të tillë gjatë mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm të VV-së, të mbajtur online, ku nënvizoi…
   September 27, 2020

   Roma dhe Juve ndahen në paqe, Marash Kumbulla e nis titullar

   Roma dhe Juve janë ndarë në barazim 2-2 në ndeshjen e dytë të Serie A, me Marash Kumbullën që e…
   September 27, 2020

   Mali i Zi që nga mesnata në shtetrrethim

   Që nga mesnata, masa më të rrepta epidemiologjike do të zbatohen në Mal të Zi për shkak të rritjes së…
   September 27, 2020

   Shfaqet krijesa e rrallë në brigjet e Himarës, autoritetet marrin vendimin e menjëhershëm

   Një breshkë kareta-kareta është gjetur sot në brigjet e Himarës. Ajo është dëmtuar si pasojë e përplasjeve në shkëmbinj. Breshka…
    September 19, 2020

    Izmit Nura:Për ne flasin veprat.Dje në Dibër përuruam këtë fushë sporti me vlerë prej 2.800.000den të investuar nga Agjencia për rini dhe sport.

    Për ne flasin veprat. Ne me punën tonë dëshmojm se jemi të angazhuar për krijimin e kushteve më të mira…
    September 15, 2020

    ​Thaçi: Njohja reciproke Kosovë-Serbisë mund të ndodhë vetëm në Shtëpinë e Bardhë

    Alsat 15.09.2020 19:35 Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shprehur besimin se njohja reciproke mes shtetit të Kosovës dhe Serbisë…
    September 15, 2020

    Tentim për përdhunim në burgun e Ohrit

    Alsat 15.09.2020 19:33 Gjatë ditës së sotme në Stacionin Policor të Ohrit nga ana a psikologëve të burgut të Ohrit…
    September 15, 2020

    ​Netanyahu: Zhvillimet e fundit Izrael-Kosovë, fillimi i një epoke të re

    Alsat 15.09.2020 19:07 Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, i është drejtuar me një letër popullit të Kosovës me rastin e…
    September 15, 2020

    Abazoviq: Me pa të drejtë cilësohem tradhtar

    Alsat 15.09.2020 19:06 Tema rajonale do të trajtohen sonte në programin 200, që transmetohet në ora 22 në Alsat.  Si…
    September 15, 2020

    Thaçi: Njohja nga Izraeli forcon Kosovën si shtet

    Alsat 15.09.2020 18:44 Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, me rastin e Vitit të Ri Hebraik, deklaroi sot se është nder…
    September 15, 2020

    VMRO-DPMNE, protestë për BE-në dhe Goce Dellçevin

    Alsat 15.09.2020 18:41 VMRO DPMNE-ja po proteston për integrimin e Maqedonisë në Bashkimin Evropian, por edhe për të mos lejuar…
    September 15, 2020

    Trump: Edhe palestinezët do të përfundojnë duke e pranuar marrëveshjen e paqes

    Alsat 15.09.2020 17:55 Presidenti amerikan Donald Trump u shpreh sot se edhe palestinezët përfundimisht do t’i bashkohen marrëveshjes për paqe…
    September 15, 2020

    ​I jepet lamtumira e fundit aktorit Adem Mikullovci

    Alsat 15.09.2020 17:41 Sot në varrezat e qytetit në Prishtinë i është dhënë lamtumira e fundit artistit të paharruar për…
    September 15, 2020

    Vaksina kineze kundër koronavirusit, me siguri gati për përdorim në muajin nëntor

    Alsat 15.09.2020 17:40 Vaksina kundër koronavirusit që zhvillohet në Kinë mund të jetë gati për përdorim që në muajin nëntor,…

    SHQIPERI

    RAJONI

    SHENDETI

    SPORT

    Block Title

    Back to top button