319 gjoba për mosmbajtjen e maskës gjatë ditës së djeshme – Alsat

Në të gjithë territorin e vendit tonë në 24 orët e fundit 319 qytetarë janë gjobitur për mosmbajtjen e maskës. Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

The post 319 gjoba për mosmbajtjen e maskës gjatë ditës së djeshme appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button