349 gjoba për mosmbajtjen e maskës – Alsat

Në 24 orët e fundit në të gjithë territorin e vendit tonë janë regjistruar 349 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës.

Nga Minsitria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

The post 349 gjoba për mosmbajtjen e maskës appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button