Agnesa Vuthaj i “vë flakën” rrjetit, shfaqet “topless” në setin e ri fotografik – Alsat

Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj ka ngritur temperaturat me pozat e fundit të postuara në rrjetin social “Instagram”.
Bukuroshja brune ka shpërndarë setin e ri fotografik, me të cilin ka lënë “gojëhapur” mijëra ndjekës. Por ajo që do të ishte “qershia mbi tortë” janë fotot e fundit të publikuara, ku shfaqet “topless”.
“Përqafoni veten tuaj”, ka shkruar ajo në përshkrim.
Vuthaj mban vazhdimisht të përditësuar fansat përmes imazheve dhe vazhdon ende të ruaj sharmin dhe elegancën që e karakterizon.

The post Agnesa Vuthaj i “vë flakën” rrjetit, shfaqet “topless” në setin e ri fotografik appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button