Arbenita Ismajli më e bukur se kurrë në paraqitjen e fundit

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të komentuarat në rrjet dhe faqet rozë.

Krejt kjo vjen si pasojë e postimeve të saj të përditshme, përfshirë këtu pozat tërheqëse e shpeshherë edhe provokuese.

Në postimin e saj të fundit, ajo ka vendosur të ekspozojë fytyrën e saj të bukur, me një grim të rënduar ku po duket magjepsëse.

“Ju kam munguar”?- ka shkruar Arbenita në mbishkrimin e fotos.

Arbenita përndryshe është duke korrur suksese të mëdha në fushën e saj dhe njëherësh po e shijon në masë të madhe lidhjen me reperin, Fero.

LEXO EDHE:

Back to top button