Arrestohen dy persona nga Velesi – Alsat

Gjatë ditës së djeshme (11.02.2021) diku rreth orës 20:00, policia në Veles ka privuar nga liria personat K.G. 30 vjeçar dhe L.J. 36 vjeç që të dy nga Velesi për shkak se kanë tentuar përmes kërcënimeve të kryejnë grabitje në një objekt në Veles.  Ata u privuan nga liria dhe u dërguan në stacionin policorë të Velesit dhe pas dokumentimit të rastit kundër tyre do të ngritët padi adekuate.

The post Arrestohen dy persona nga Velesi appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button