Arrestohet një banor i Gostivarit, sulmoi një 22 vjeçare – Alsat

Mbrëmë (12-janar) rreth orës 22:45, në rrugën , “Leningradska” në Gostivar, pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 20-vjeçarin M.M. i cili më herët në rrugët “Mara Ugrinova” dhe “APJ” në Gostivar, e ka sulmuar fizikisht 22-vjeçaren A.M. nga Gostivari.
Personi në fjalë është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes, pas së cilës kundër tij do të ngritët parashtresë përkatëse.

The post Arrestohet një banor i Gostivarit, sulmoi një 22 vjeçare appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button