Home KREJT NË SHESH (FOTO) Nusja në Kavajë shkon për të votuar para dasmës – Alsat

(FOTO) Nusja në Kavajë shkon për të votuar para dasmës – Alsat

by NESHESH
0 comment

 

Mund të duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Një nuse në Kavajë të Shqipërisë ka shkuar në qendrën e votimit përpara dasmës.

E veshur si nuse, vajza e re ka hedhur votën në kutinë e votimit dhe nuk ka nguruar të bëjë disa foto si kujtim në këtë ditë të shënuar jo vetëm për të, por për të gjithë shqiptarët, raporton Top Channel.

Kujtojmë që procesi i votimit në Shqipëri ka tashmë katër orë e gjysmë që ka filluar dhe deri tani janë paraqitur vetëm problematika të vogla.

Related Articles

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy