Home KREJT NË SHESH Ibra vazhdon bashkëpunimin me Milanin – Alsat

Ibra vazhdon bashkëpunimin me Milanin – Alsat

by NESHESH
0 comment

 

Skuadra e AC Milan ka bërë të ditur se Zlatan Ibrahimovic ka vazhduar kontratën. Milani është skuadra për të cilën Ibra ka luajtur më shumë në Itali. Ibrahimovic shënoi 84 gola në 130 paraqitje me “Rossonerët” dhe sulmuesi suedez do të vazhdojë të veshë fanellën kuqezi sezonin e ardhshëm. Ibra ka rinovuar kontratën deri në fund të sezonit 2021-2022

 

Related Articles

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy