Jonida paralajmëron Besnikun: “Nuk vi më në Prishtinë” – Alsat

Momentet gazmore mes Besnikut dhe Jonidës nuk kanë munguar asnjëherë. Kështu ka qenë edhe fotoja e fundit e dyshes ku përveçse shihen të qeshur, Jonida ka bërë edhe një deklaratë publikisht.

“Besnik, nuk vij më në Prishtinë”, ka shkruar Jonida pa shtuar asnjë pikë dhe presje tjetër krah fotos ku duket deti dhe dielli në sfond. Nuk e dimë a janë ditët me diell këtu, natyra e bukur apo ndonjë arsye tjetër që i bën të vështirë largimin Jonidës nga Shqipëria, megjithatë është pak, por e sigurt se Besniku do e mbështesë ashtu siç bën gjithmonë.

Edhe kësaj here Besniku nuk shpëtoi pa qeshur dhe këtë e tregoi në koment, njëjtë si në çdo ngacmim tjetër të Jonidës në fakt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

The post Jonida paralajmëron Besnikun: “Nuk vi më në Prishtinë” appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button