RAJONI

SHQIPERIA

MAQEDONIA

KOSOVË

Shqiptarët do të jenë në ‘Jugosllavinë e katërt’, Albin Kurti bën deklaratën e fortë

KOSOVË

Agim Çeku nesër intervistohet në Hagë

KOSOVË

Arrestimi i krerëve të OVL-së, veteranët paralajmërojnë protesta

KOSOVË

Qetësohet situate me koronavirusi në Kosovë, këto janë shifrat aktuale

KOSOVË

Kosova lejon qytetarët e Maqedonisë pa test të kalojnë transit

KOSOVË

Ramadani: Rënia e të infektuarve na jep shpresë, ata që kritikuan do të skuqen

KOSOVË

Publikohet urdhër arresti ndaj Hysni Gucatit, dyshohet për tri raste

KOSOVË

Maqedonia dhe Kosova do të hapin kufijtë pa teste, mësohet se kur?!

KOSOVË

“Mos më prek, nuk të njoh”, momenti kur Nasim Haradinaj nuk i nënshtrohet policëve të EULEX-it (VIDEO)

KOSOVË

Arrestohet Nasim Haradinaj

KOSOVË

EULEXI arrestoi kreun e OVL-UÇK-së, bastisja po bëhet nga policë rusë (VIDEO)

KOSOVË

Lajm i mirë nga Kosova, bie numri i të infektuarëve

KOSOVË

Haradinaj: Nuk i përgjigjem EULEX

KOSOVË

Milaim Zeka paralajmëron disa të vërteta tronditëse për disa “heronj” të UÇK-së

KOSOVË

Grenell propozon që Ujmani të quhet Liqeni Trump, Hoti e mirëpret

KOSOVË

Krasniqi: Sapo VV’ja ta sjellë në seancë mocionin kundër Qeverisë, i ka votat e PDK’së

KOSOVË

Hoti deklaron se si do të shfrytëzohet Ujmani

KOSOVË

Haki Abazi: MPB është e kapur dhe e kontrolluar që të mos hapen dosjet e vrasjeve

KOSOVË

Koronavirusi në Kosova, 63 raste të reja, asnjë i vdekur

KOSOVË

Kush është i arrestuari i parë i Speciales?

KOSOVË

Ukraina paralajmëron njohje të mundshme të shtetit të Kosovës

KOSOVË

Hoti s’e di nëse do të takohet me Serbinë më 28 shtator

KOSOVË

Kosova do të reduktojë masat anti-COVID, maska mbetet obligative

KOSOVË

Osmani: Thaçin, Haradinajn dhe Veselin i kam mundur me vota

KOSOVË

Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 66 raste të reja me Covid-19

KOSOVË

Vuçiç: Nuk jemi afër zgjidhjes politike me Kosovën

KOSOVË

VV: S’mbështesim projekte që e bëjnë Kosovën vend trazit për shtetet tjera në rajon

KOSOVË

Premtohen 100 milionë dollarë investime në Kosovë

KOSOVË

Grenelli: S’duam fjalë boshe, vizita jonë dëshmon përkushtimin për Marrëveshjen e Washingtonit

KOSOVË

Hoti: Vizita e delegacionit amerikan e thellon miqësinë Kosovë-SHBA

KOSOVË

Dy të vdekur dhe 79 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

KOSOVË

UP hap dyert për studentët e rinj, do të pranohen 6638 studentë

KOSOVË

Grenell para vizitës në Kosovë: Zbatimi i marrëveshjes, prioritet kryesor i Trump

KOSOVË

Fushata në Karolinën e Veriut, Trump bën pjesë të fjalimit arritjen e marrëveshjes: Po ndalojmë vrasjet masive Kosovë- Serbi, u thashë: Djema, le të bëhemi bashkë!

KOSOVË

Grenell vjen për vizitë në Kosovë

KOSOVË

Avokat Ngjela: Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi do hapte oreksin e Greqisë për “Vorio Epirin”

KOSOVË

Koronavirusi mbylli 5 mijë biznese në Kosovë, prodhuesit vendës kërkojnë ndihmën e shtetit

KOSOVË

Nusja ngacmohet seksualisht nga vjehrri, më pas rrihet nga burri, dy të arrestuar

KOSOVË

Rrëmbehet një person në Prishtinë, mbahet në banesë për ditë të tëra

KOSOVË

Aksioni në Karaçevë, 10 policë të arrestuar, rrënohen kazinotë

KOSOVË

Fillon “Autostrada e Paqes” / Javën tjetër në Kosovë, korporatat që do të bëjnë financimin

KOSOVË

Kosovë: Katër persona të vdekur, 57 të infektuar me koronavirus

KOSOVË

Thaçi e nderon Trumpin me urdhrin më të lartë shtetëror

KOSOVË

Xhavit Haliti flet për vrasjen e Ahmet Krasniqit

KOSOVË

Schütz: Është e paimagjinueshme kjo çka po ndodh mes Kosovës e Serbisë

KOSOVË

Oda Ekonomike Amerikë-Izrael në Çikago përshëndet njohjen e Kosovës nga Izraeli

KOSOVË

Hoti i përgjigjet Thaçit dhe opozitës: Unë nuk kam frikë të ulem në tavolinën e dialogut

KOSOVË

Dorëhiqet njeriu i dytë i Gjykatës Speciale

KOSOVË

Prodhuesit e Kosovës kërkojnë heqjen e testeve PCR në kufi me Maqedoninë e Veriut

KOSOVË

Sot në Bruksel mbahet takimi i radhës Kosovë-Serbi, ja çfarë pritet të diskutohet

Back to top button