Kovid 19 Shqipëri/ 8 viktima dhe 410 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 8 persona nga COVID-19, ndërsa janë konfirmuar 410 raste të reja.

LEXO EDHE:

Back to top button