September 19, 2020

  Izmit Nura:Për ne flasin veprat.Dje në Dibër përuruam këtë fushë sporti me vlerë prej 2.800.000den të investuar nga Agjencia për rini dhe sport.

  September 15, 2020

  ​Thaçi: Njohja reciproke Kosovë-Serbisë mund të ndodhë vetëm në Shtëpinë e Bardhë

  September 15, 2020

  Tentim për përdhunim në burgun e Ohrit

  September 15, 2020

  ​Netanyahu: Zhvillimet e fundit Izrael-Kosovë, fillimi i një epoke të re

  September 15, 2020

  Abazoviq: Me pa të drejtë cilësohem tradhtar

  September 15, 2020

  Thaçi: Njohja nga Izraeli forcon Kosovën si shtet

  September 15, 2020

  VMRO-DPMNE, protestë për BE-në dhe Goce Dellçevin

  September 15, 2020

  Trump: Edhe palestinezët do të përfundojnë duke e pranuar marrëveshjen e paqes

  September 15, 2020

  ​I jepet lamtumira e fundit aktorit Adem Mikullovci

  September 15, 2020

  Vaksina kineze kundër koronavirusit, me siguri gati për përdorim në muajin nëntor

  Back to top button