MISHMASH
  July 2, 2020

  Paralajmërimi shokues i shkencëtarit: Do të vijë një virus 100 herë më i fortë se Covid-19!

  Një shkencëtar amerikan parashikon mbërritjen e një virusit të ri, “100 herë” më të keq se Covid 19 sipas tij.…
  MISHMASH
  July 2, 2020

  Dasma kthehet në tragjedi/ Dhëndri vdes nga koronavirusi, infektohen mbi 90 të ftuar

  Një 30 vjeçar në Indi humbi jetën 2 ditë pas dasmës së tij si pasojë e koronavirusit, në një ceremoni…
  MISHMASH
  June 30, 2020

  VIDEO/ Gruaja lind në parkingun e spitalit

  Një video e kamerave të sigurisë në Florida shfaq një grua duke lindur në një parking makinash. Lindja u asistua…
  MISHMASH
  June 24, 2020

  Pretendon se vjen nga viti 2300, ‘udhëtari i kohës’ tregon se çfarë e pret njerëzimin në të ardhmen

  Një person, i cili pretendon se ka udhëtuar shumë larg në kohë, është kthyer nga e ardhmja për të na…
  MISHMASH
  June 24, 2020

  Në cilin aspekt gratë janë më të afta se meshkujt?

  Është ankesë e kamotshme se meshkujt nuk janë të aftë të kryejnë më shumë se një detyrë në të njëjtën…
  KREJT NË SHESH
  June 12, 2020

  Pamje tronditëse, gruaja tërhiqet zvarrë me motor gjatë një tentative për grabitje

  Një grua është grabitur në periferi të Buenos Aires në Argjentinë, por gjatë këtij momenti flokët i kanë ngecur në…
  KREJT NË SHESH
  June 12, 2020

  Vozitën me shpejtësi të madhe, deputetët përfundojnë me makinë në pishinë 23 orë më parë

  Automjeti përfundoi i zhytur në pishinën e shtëpisë, por shoferi u largua nga vendi i ngjarjes para se të arrinin…
  KREJT NË SHESH
  June 12, 2020

  Një grua e fuqishme i ka këto 5 cilësi

  Gratë e jashtëzakonshme nuk varen nga miratimi i njerëzve të tjerë për të ndjekur ëndrrat e tyre, ato janë natyrshëm…
  MISHMASH
  June 11, 2020

  Pas izolimit-Çfarë është sindroma e kasolles dhe si ta kapërcesh atë?

  Fundi i izolimit pas pandemisë së Covid-19 nuk pati vetëm efekte të dobishme për njerëzit, por edhe disa probleme psikologjike…
  KREJT NË SHESH
  June 11, 2020

  “Zara” do të mbyllë deri në 1200 pika në krejt botën

  Do të mbyllen mbi 1200 pika të rrjetit të madh të veshjeve “Zara” në të gjithë botën, dhe kjo kompani…
  KREJT NË SHESH
  June 10, 2020

  Prindërit e braktisin në një park, i lanë edhe një letër, por 4 vjet më vonë ndodh e pabesueshmja…

  Një ditë pranvere në vitin 2012, një inspektor i sigurisë në Kinë, duke u endur rreth një parku, gjeti një…
  KREJT NË SHESH
  May 28, 2020

  Kujdes! Të gjithë e mbajmë në shtëpi, ky produkt na rrezikon seriozisht jetën dhe duhet ta zhdukni menjëherë

    Naftalina është një përbërës helmues. Ajo është një substancë e bardhë që ka një aromë shumë të fortë.Të gjithë…

  MISHMASH