Mjegull në disa akse rrugore – Alsat

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndërprerje, nëpër rrugë të lagështa. Dukshmëri të zvogëluar deri në 50 metra për shkak të mjegullës ka në qafat malore Mavrovë – Strazhë – Presekë dhe Gjavatë.

The post Mjegull në disa akse rrugore appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button