Momenti i tmerrshëm kur vetura e vitit 2021 kaplohet në zjarr

Genesis G80 i ri është një nga sedanët më të bukur, i cili ka arritur nivel përsosjeje dhe luksi.

Megjithatë, një pronar që e ka blerë modelin më të ri nga firma amerikane për prodhimin e makinave është përballur me një situatë të vështirë. Gensis G80 i 2021-ës në pronësi të tij është vënë në flakë, shkruan Car Buzz.

Vozitësi, sipas mediumit, e kishte vozitur makinën për vetëm një muaj. Ai po e ngiste automjetin në një autostradë të Koresë së Jugut, teksa makina papritmas goditi një objekt të rrëzuar në mes të korsisë.

LEXO EDHE:

Back to top button