Home KREJT NË SHESH Nga Seria A, vjen gabimi më i madh në futboll – Alsat

Nga Seria A, vjen gabimi më i madh në futboll – Alsat

by NESHESH
0 comment

 

Nga Italia vjen humbja e vitit. Në sfidën e zhvilluan në stadiumin “Olimpiko”, Roma dhe Atalanta u ndalën në barazimin 1-1. Mirëpo kjo ndeshje mundej të shkon në kahj tjetër po mos të ishte humbja e vitit në minutën e 65-të.

– Advertisements –

Atalanta kishte epërsi 1-0 dhe sulmuesi Mjuriell u gjetë në zonën e rrezikut dhe para tij ishte porta e zbrazët dhe porteri gati i mundur. Mirëpo sulmuesi i Atalantës në vend që të dërgojë topin në rrjetë, e drejtoi jashtë portës së skuadrës vendase. Dënimi nuk vonoi, pasi që në minutën e 75-të, Kristante shënoi golin e barazimit për AS Romën.

Related Articles

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy