Nuk duroi dot izolimin nga koronavirusi, multi-milioneri vret veten në apartamentin luksoz

Trashëgimtari i pasurive të patundshme multimilioner i Liz Hurley ka vrarë veten në moshën 55 vjeç.

Ai njihet nga të gjithë si një playboy, kineast dhe filantrop Hollivudi. Për shkak të izolimit nga pandemia e koronavirusit në apartamentin e tij luksoz në katin 27, ai u fut në depresion dhe kështu vrau veten. Burime për TMZ kanë thënë se miliarderi nuk po e duronte dot mungesën e kontakteve sociale dhe filloi të vuante nga depresioni.

Ai është i njohur për jetën e tij të shfrenuar, luksoze dhe i rrethuar nga femra të shumta. Gjithashtu Hurley ka prodhuar filma të shumtë me aktorë të njohur si Sylvester Stallone dhe Tom Hanks.

Me shume

LEXO EDHE:

Back to top button