Rama: Nesër nisim vaksinimin antiCovid-19 – Alsat

“Nesër nisim vaksinimin antiCovid-19”, shkruan kryeministri  i Shqipërisë Edi Rama në një postim në Facebook, para pak minutash.

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka deklaruar më herët se të parët që do të vaksinohen janë bluzat e bardha, për të vijuar më pas me mësuesit, policët dhe moshat madhore mbi 75 vjeç.

 

The post Rama: Nesër nisim vaksinimin antiCovid-19 appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button