Rikthehet Flori Mumajesi, kush është këngëtarja e njohur që e bindi – Alsat

Një lajm i bukur vjen për të gjithë fansat e këngëtarit Flori Mumajesi. Ai do të rikthehet në skenën muzikore, pas një shkëputje prej disa kohësh. Lajmin e ka dhënë menaxheri, Xhani Demika, i cili ka treguar se ai do të vijë në një bashkëpunim me këngëtaren Tayna, duke garantuar se do të jetë një hit. “Nuk e di, kur të dalë 24 në 24 do e dëgjoj dhe pse e kam mësuar përmendësh”, shkruan ai krahas postimit.

The post Rikthehet Flori Mumajesi, kush është këngëtarja e njohur që e bindi appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button