Struga Trim Lum vazhdon të luajë baraz në sfidat miqësore – Alsat

Ndeshja e tretë miqësore për Struga Trim Lum gjatë këtyre përgatitjeve dimërore dhe barazimit të tretë. Sot në Ohër, ekipi i strategut Srgjan Zaharievski luajti 0: 0 kundër ekipit të kategorisë së dytë Veleshtës,

Struga Trim Lum luajti me ekip të kombinuar , pasi trajneri Zaharievski u dha shans disa lojtarëve që kanë pasur më pak minuta deri më tani.

Ndryshe, Struga dje është kthyer nga Durrësi ku kanë kryer përgatitje, ata luajtën dy ndeshje kontrolluese me Gjilanin (3: 3) dhe Feronikelin (1: 1).

The post Struga Trim Lum vazhdon të luajë baraz në sfidat miqësore appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button