U përfol se është drejt divorcit, me këtë video “Kemal” shuan zërat

Kohët e fundit, aktori turk Burak Ozçivit, i njohur në Shqipëri me rolin e “Kemalit” ka qenë shumë i komentuar për jetën private.

Është përfolur se Burak dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen janë drejt ndarjes, pasi lidhja e tyre është në krizë.

Por, ka qenë vetëm një video e cila u ka dhënë fund të gjitha thashethemeve, ku çifti shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe me djalin.

Kjo video ka lumturuar pa masë edhe fansat e çiftit, të cilët kanë reaguar menjëherë përmes komenteve.

LEXO EDHE:

Back to top button