Zëri para Gjikos ja uroi Shën Valentinin Elitës – Alsat

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë në shkurt të 2019-tës. Ata u bekuan me një djalë, që e pagëzuan me emrin Zëri. Për pak ditë vogëlushi do të festojë 2-vjetorin e lindjes dhe tashmë është bërë një çun i madh!

Aq i madh, sa i bën i pari dhuratë të ëmës për Shën Valentin!

Duke qenë se ka filluar kopshtin, Zëri i ka përgatitur me ndihmën e edukatoreve një kartolinë dashurie mami Elitës, të cilën e kanë ndarë gjithashtu edhe me ndjekësit në InstaStory.

“Gëzuar ditën e Shën Valentinit mami, të dua”- ka shkruar Zëri dhe kjo në fakt është dhurata e parë që ai i bën Elitës!

Elita është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe tashmë po shkon drejt fundit të pritjes së ëmbël. Ajo ka treguar se kjo shtatzëni erdhi e papritur për të, pasi ajo dhe Gjiko nuk e kishin planifikuar që fëmija tjetër të vinte kaq shpejt në jetë. Këtë herë çifti i njohur do të bekohen me një vajzë dhe ata kanë treguar se po e presin me padurim.

Ndërkohë Elita ka marrë edhe një pushim nga televizioni për shkak të pritjes së ëmbël. Në fakt, e ftuar në “5 data” ajo tregoi se sapo ishte stabilizuar me punën e saj kur mësoi për shtatzëninë e dytë, por shtoi se për familjen i sakrifikon të gjitha, madje edhe punën. Elita iu rikthye ekranit 1 vit pas lindjes së Zërit dhe me siguri duhet të presim edhe të paktën një vit tjetër që ta shohim sërish në krye të ndonjë emisioni.

The post Zëri para Gjikos ja uroi Shën Valentinin Elitës appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button