Zhbllokohet ndalesa, Tirana gati për dy goditje – Alsat

Tirana tashmë është qetësuar duke qenë se është paguar shuma e majme për shkak se bardheblutë kishin bërë pjesë të skuadrës së tyre Moktar Cise. Tirana është gati të federojë dy lojtarë. Bëhet fjalë për sulmuesin Taulant Seferi dhe qendërmbrojtësin afrikan Zhoselin Behiraç, i cili ka një muaj që stërvitet me ekipin e Nevil Dedes.

Megjithatë, ky lojtar ka qenë në negociata edhe me një tjetër klub të Superiores pak muaj më pare dhe arsyeja që nuk është gjetur akordi ka qenë shuma që duhej paguar për formimin e lojtarit nga Bregu i Fildishtë…

The post Zhbllokohet ndalesa, Tirana gati për dy goditje appeared first on Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button